Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Not:Gereksiz yazılan her mesaj yöneticiler tarafından tespit edilip silinecektir...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Süper Mario

3 posters
YazarMesaj
serhat.23

serhat.23

Erkek Mesaj Sayısı : 46

Süper Mario Empty
MesajKonu: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 8:15 pm

Çoğumuzun ilkokul zamanlarında atari zamanında tanıstıı Mario ile...Zamanla hayatımızın bi parçası olmustur... king Zamanla her ne kadar internette flash oyun olarak türleri çoğaltılsada orijinal Mario wazgeçilmezdir...xD alien Konu oyun olunca Süper Mario ile başlamak istedim saygılar... cheers cheers cheers
lllSwapplll

lllSwapplll

Erkek Mesaj Sayısı : 23

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 10:06 pm

Aynn ya şu Mario'nun Girl Friend'ini kurtarmak için amma uğraşırdık (Ne günlerdi bee ) pirat pirat
serhat.23

serhat.23

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 11:36 pm

Duygulandım şimdi yaw xD Nese artık micro genius atariler kalmadıına göre oyun sitelerindeki flashlarıyla oyalanırız artık xD Very Happy:D:D
_CuLaR_
Admin
_CuLaR_

Erkek Mesaj Sayısı : 91

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimePtsi Şub. 23, 2009 11:58 pm

Aynn beyler senelerin oyunuydu hatta ben ilk ateri almak için para biriktirmiştim.Sonra gidip Özdilek'ten ateri almıştım...(Hay anasını yaşlanıyoz bea... Sad Sad Sad Yanlız %99 şaka yaparım ama şimdi ciddiyim.Belki daha erken diceksiniz ama bu günleride özlicez.Çabuk geçiyo günler bu hayatın tadını çıkartalım.Valla çokta umrumda dersler...Bu konuşma böyle uzar gider en iyisi ben keseyim)

En son _CuLaR_ tarafından Salı Şub. 24, 2009 12:05 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
http://gulinhocafanclub.forummum.com
_CuLaR_
Admin
_CuLaR_

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 12:04 am

Çok konuştum bari bir işe yarıyayım...Eğer bir şekilde indiremesseniz yani bir sorun çıkarsa bu mesajın altında "pm" butonunu tıklayarak bana mesaj atabilirsiniz.Mario'yu indirmek için "Tıkla İndir..." yazısını tıklayınız...

Tıkla İndir...
serhat.23

serhat.23

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:56 am

Saolasın Ahmet harbi çok çabuk geçiyo be...
_CuLaR_
Admin
_CuLaR_

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 3:12 am

Önemli değil Mario bi yaşam tarzı diyebiliriz... xDxD
serhat.23

serhat.23

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimeSalı Şub. 24, 2009 1:06 pm

Aynn ama üzgünüm ki gelecek nesil Mario Amcamızdan yararlanamayacak bizim kadar Sad Sad
_CuLaR_
Admin
_CuLaR_

Süper Mario Empty
MesajKonu: Geri: Süper Mario   Süper Mario Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 9:37 pm

Banane bizden sonraki nesilden...Smile Benden sonra kıyamet kopsa bana ne zararı var xD

Süper Mario
1 sayfadaki 1 sayfası