Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Not:Gereksiz yazılan her mesaj yöneticiler tarafından tespit edilip silinecektir...

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Hakemler Bizde

2 posters
YazarMesaj
0sm4n

0sm4n

Erkek Mesaj Sayısı : 8

Hakemler Bizde Empty
MesajKonu: Hakemler Bizde   Hakemler Bizde Icon_minitimeC.tesi Şub. 28, 2009 1:56 pm

Bir devrin tüm as ve klas futbolcuları cennette buluşmuş. Cennetin baş meleği de futbol meraklısıymış. Şeytanı çağırtmış: -"Cennetle cehennem arasında bir maç düzenleyelim ne dersin?" -"Boşuna oynamayalım, biz kazanırız", demiş şeytan. -"Olur mu en iyi futbolcular bizde, ne kadar da kötü futbolcu varsa sizde..." Şeytan şeytanca gülümsemiş: -"Ama bütün hakemler de bizde..."
_CuLaR_
Admin
_CuLaR_

Erkek Mesaj Sayısı : 91

Hakemler Bizde Empty
MesajKonu: Geri: Hakemler Bizde   Hakemler Bizde Icon_minitimeSalı Nis. 14, 2009 9:40 pm

Tamam güzel fıkra ama sonuna alıntıdır yazarsan sevinirim...Ben yazmadım doğrudur alıntı yaptıklarımda var ama kopyala yapıştır yapmadım hiç uzun uzun yazdım...(Hataları Düzeltmek Amacıyla)
http://gulinhocafanclub.forummum.com

Hakemler Bizde
1 sayfadaki 1 sayfası